Субота, 16.12.2017, 06:12

З минулого в майбутнє

«Ми –сіверяни з прадідів-дідів,

Чернігівщини та мала краплина,

Що живить суть держави носіїв,

Із нас розпочалася Україна

Олександра Атрощенко

Селище Куликівка бере початок  від першого поселення над болотом посередині між двома старовинними містами Черніговом та Ніжином. Поселення стояло на торговельному шляху. За легендою проїжджі говорили про першого жителя , що він оселився як кулик на болоті. Звідси й походить назва Куликівки.

Дошкілля  Куликівщини розпочинає свою діяльність з далекого 1946 року.

Серед багатоповерхових житлових будинків та інших величних споруд заховалася маленька двоповерхівка, обсаджена березами , плакучими вербами, кущами калини, запашними квітами це і є та маленька країна дитинства, де кожна дитина почуває себе особистістю, впевнено крокує у незвідане майбутнє й по крупинці вивчає щось нове та цікаве! Люблять свій садочок діти , бо й для нас ,працівників , він як друга домівка: намагаємося його зробити привітним і веселим , тому вся діяльність колективу спрямована на створення атмосфери добра і творчості.

Нема світлішого на цілім світі

За ясне сонце й чисті небеса.

Нема нічого кращого , як діти,

Бо в них любов, надія і краса .

Ясла-садок «Ромашка» збудований у 1989 році. Розрахований на 14 груп , з них 10   груп - для дітей дошкільного віку,  4 групи - для дітей раннього віку .

Дзога Наталія Петрівна - завідувач Куликівського ясла-садка «Ромашка»

Завідувач здійснює загальне керівництво даною установою.

В СВОЇЙ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРУЄТЬСЯ:

- Конституцією України,

- Законом України « Про дошкільну освіту»,

- Законом України « Про мови»,

- Конвенцією про права дитини,

- Положенням про дошкільний навчальний заклад.

Займається комплектуванням груп дітьми відповідно до їх віку, станом їх здоров’я , індивідуальними особливостями та запитами батьків.Добирає кадри, керує педагогами та обслуговуючим персоналом. Забезпечує дитині належний рівень виховання, навчання, охорону і зміцнення здоров’я.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з такими матеріалами: