Вівторок, 17.10.2017, 18:05

«Якщо хочеш виростити дитину щасливою, виростіть її здоровою»

Ж.Ж. Руссо

Охорона та зміцнення здоров'я, вдосконалення функцій організму дитини  та її повноцінний фізичний розвиток, поглиблення знань про значення чистоти для збереження і зміцнення здоров'я, виховання навичок здорового способу життя – мета фестивалю « Гармонія руху» , який проходив в Куликівському ясла-садку « Ромашка» з 19.11 2012 року по 23 .11. 2012 року.

Програмою фестивалю було передбачене проведення  :

19. 11.  2012 року Відкриття фестивалю « Гармонія руху»

- День здоров'я « Малятко здоров ятко»- групи раннього віку.

Мета: Поглиблювати знання дітей про значення чистоти для збереження і зміцнення здоров'я,  з’ясувати  призначення засобів гігієни  : мила, рушника, зубної щітки, пасти для чищення зубів, гребінця; формувати культурно-гігієнічні навички. Виховувати бережливе, відповідальне ставлення до свого здоров'я .

20. 11. 2012 року

Спортивні розваги - 2 молодша №1

« Як малечі треба жити , щоб ніколи не хворіти» – 2 молодша №2

Мета: розвивати у дітей увагу та спритність, координацію рухів; продовжувати вчити основні рухи ( ходьба, біг, стрибки, лазіння); виконувати з різних вихідних положень вправи з предметами та без них; розвивати у дітей творчі здібності, самостійність, ініціативність, організованість в ігровій діяльності; виховувати повагу до товаришів.

Пішохідна екскурсія до спортивного майданчика Куликівської середньої школи.

21.11.2012 року

Вистава « Лікарські рослини для здоров'я та сили »- середня №1

Драматизація казки « Доктор Айболить»

Мета:знайомити дітей з театралізованим мистецтвом, сприяти розвитку у дітей художнього смаку; створювати емоційний настрій; формувати у дітей уявлення про доброту, чемність, взаємодопомогу; виховувати повагу один до одного, свідому установку на здоровий спосіб життя.

Бесіда « Наші вірні друзі»

22. 11. 2012 року

« Юні танцівниці»- заняття гуртка з хореографії

«Танцювальна веселка» робота гуртка «Дзвіночок»

Мета: вчити набувати елементарного дитячого танцювального виконавства, виконувати елементи танцювальних рухів, прищеплювати любов до музики через рух, формувати тісний контакт між педагогом і дітьми.

Консультація для батьків « Тато , мама  Я – ось така у нас сімя»

23.11. 2012 року Заключне свято « Козацькі розваги».

Мета: ознайомити дітей з минулим України, розширювати та систематизувати уявлення дітей про рідну країну, українську природу, розвивати культуру спілкування. Виховувати любов до українського народу. Продовжувати розвивати фізичні якості дітей, вчити самостійно демонструвати власні успіхи. Формувати організованість і дружні стосунки у дитячому колективі.

Підбиття підсумків.